Imprezy i konferencje

Hotel Granada, imprezy okolicznościowe i konferencje Ostrów Wielkopolski

Nasz hotel, to imprezy rodzinne i sala konferencyjna skrojone na miarę Państwa potrzeb, jeśli więc Ostrów Wielkopolski jest miastem, w którym chcą Państwo zorganizować wydarzenie okolicznościowe lub firmowe, serdecznie zapraszamy!

Nasza sala konferencyjna ma 120m2, jest w pełni klimatyzowana i posiada pełne wyposażenie do prowadzenia konferencji, szkoleń i eventów firmowych (rzutnik, flipcharty, laptop). Na życzenie naszych Gości istnieje możliwość zamówienia kącika kawowego na czas konferencji, a w czasie przerwy, można również zamówić obiad.

Imprezy rodzinne w hotelu Granada Ostrów Wielkopolski

Zorganizujemy dla Państwa imprezę idealną, niezależnie, czy mają to być urodziny, imieniny, kameralne wesele, jubileusz, czy jakakolwiek inna impreza, serdecznie zapraszamy. Przygotujemy dla Państwa pyszne menu oparte na naturalnych i zdrowych produktach, nasza obsługa dołoży wszelkich starań, aby Państwo i wszyscy Goście byli zadowoleni.

Konferencje w hotelu Granada Ostrów Wielkopolski

Hotel Granada potrafi być nie tylko wygodnym miejscem wypoczynku, ale i prywatnym biurem. Nasza sala konferencyjna jest w stanie pomieścić 100 osób, wielokrotnie organizujemy firmowe wydarzenia i eventy na cały Ostrów Wielkopolski. Dodatkowo w naszych pokojach zainstalowane są telefony, analogowe linie mogące współpracować z faksem oraz gniazda umożliwiające podłączenie do internetu zarówno poprzez kartę sieciową, jak i modem. posiadamy również internet bezprzewodowy w całym budynku. W hotelu znajduje się sala konferencyjna dla 100 osób.

Dla każdego z naszych Gości udostępniamy także stół oraz sprzęt do tenisa stołowego, dzięki czemu każdy, kto ma ochotę odstresować się po ciężkim dniu, zapewni sobie trochę zdrowej sportowej rywalizacji.